Цілодобово
+38 (044) 578-05-01
+38 (067) 509-53-66

Виклик агента

Ритуальний агент, атестовані ритуальні агенти

Ви можете замовити в нашій компанії допомогу агента ритуальних послуг. Наш похоронний агент може під'їхати 24 години на добу, первинна консультація - безкоштовно. У разі необхідності ми можемо надати медичну та психологічну допомогу. Наш ритуальний агент готовий взяти на себе всі бюрократичні формальності, необхідні для здійснення похоронного процесу.

Також в спектр задач фахівця входять визначення місця поховання або кремації, допомога у виборі труни та інших похоронних засобів. У нашій компанії Ви можете придбати як труну економ-класу, так і елітну поліровану труну, а також ми можемо виготовити труну за індивідуальним замовленням. Крім того, у нас представлений широкий асортимент іншого приладдя, в тому числі хрести на могилу, вінки з живих і штучних квітів, композиції на труну і багато іншого.

Чим може допомогти агент похоронних послуг?

Агент похоронних послуг уважно поставиться до всіх Ваших побажань і буде супроводжувати весь процес аж до закінчення церемонії. Питання транспортування тіла ритуальні агенти також беруть на себе. Похоронний процес буде відбуватися відповідно до релігійних поглядів, яких дотримувався покійний. За бажанням клієнта здійснюється виклик священнослужителя.

Що стосується наших цін, у нас представлений широкий ціновий діапазон на послуги, тому вони доступні самим різним верствам населення. Отримати детальну інформацію про вартість виїзду похоронного агента Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями будь-яким зручним Вам способом.

Наші співробітники під'їдуть максимально швидко

Ми надаємо якісні послуги протягом багатьох років, і наш досвід, тактовність і делікатність дозволяють нам зменшувати горе людей, які втратили своїх близьких. Взявши на себе більшість турбот по похованню, ми залишаємо час для найголовнішого - для прощання з близьким.

Кожен з нас розуміє, що в разі, коли в будинку сталася біда, кваліфікована допомога повинна бути надана негайно. Ритуальний агент від нашої компанії зможе виїхати на ваше прохання якомога швидше і приступити до надання професійної допомоги та підтримки в скрутну хвилину.