Цілодобово
+38 (044) 578-05-01
+38 (067) 509-53-66

Недорогі дерев'яні та ковані хрести на могилу

Допоможемо вибрати і замовити дубовий хрест на могилу і труну

Вибрати і замовити дубовий хрест на могилу нелегко - в період, коли думки і почуття поглинені горем, часто немає сил, щоб займатися організацією похорону. Співробітники нашого агентства ставляться зі співчуттям і розумінням до переживань кожного клієнта. Ми надаємо допомогу і підтримку в організації поховання і замовленнях на виготовлення необхідних для траурної церемонії предметів.

«Ритуал» - це доступна вартість на всі послуги та уважне ставлення до прохань родичів, друзів і колег покійного. Піклуючись про те, щоб проводи в останню путь були гідними, ми регулярно оновлюємо і розширюємо асортимент ритуальних предметів.

У нас в будь-який момент можна купити за доступною ціною наступні символічні прикраси для місця поховання та кришки труни:

  • ковані хрести на могилу;
  • дерев'яні;
  • залізні.

Наш співробітник підтримає вас у важку хвилину, він допоможе вибрати і замовити дубовий хрест на могилу. Православний символ перемоги над смертю, створений з дерева, який символізує силу і стійкість, охоронятиме спокій покійного. Можливо виготовлення виробу за індивідуальним замовленням.

Ажурні залізні хрести на могилу - пам'ять на віки

Красивий дубовий хрест набагато перевершує по довговічності вироби з хвойних порід дерева, але навіть він не може змагатися з металом: метал - це пам'ять на віки. Наше бюро пропонує:

  • ажурні залізні хрести на могилу;
  • металеві моделі з рамкою під фото і без неї;
  • тонкі, елегантні ковані вироби.

На сторінках ритуального електронного каталогу ви можете ознайомитися з похоронними приладдям, замовити будь-яке з них можна по телефону. Про нові надходження моделей, ще не розміщених в каталозі, але які можна купити вже зараз, вас поінформує наш співробітник.

Підбір та виготовлення хрестів на могилу за низькими цінами

Як планове, так і термінове виготовлення хрестів на могилу проводиться за низькими цінами. Доступна вартість наших послуг - візитна карта похоронного бюро «Ритуал». Підбір виробів і всі консультації надаються безкоштовно.

Якщо ви хочете, щоб дерев'яні або залізні православні символи були прикрашені квітами або вічнозеленими гілками, попросіть про це нашого агента. Дана послуга, як правило, не входить у вартість хреста на могилу. Ми ставимося зі співчуттям до наших клієнтів і намагаємося робити все можливе, щоб хоч трохи пом'якшити біль, завданий втратою.

Звернувшись в наше бюро, можна замовити все необхідне для правильної організації урочистої траурної церемонії. Вибрати й купити хрест на могилу, оформити заявку на ритуальні послуги та ковані вироби можна в зручний для вас момент, ми готові прийти на допомогу в будь-який час доби.

Співробітники служби подбають про те, щоб поховання було виконано з урахуванням усіх побажань. Встановити дубовий символ вічності на надгробок, прикрасити церемонію вінками з улюблених квітів покійного, запросити довірену духовну особу - кожне прохання буде враховане і виконане.

Похоронне бюро «Ритуал» - ваша опора в скрутну хвилину. Телефонуйте нам зараз і ми зробимо все, що від нас залежить, щоб пом'якшити біль вашої втрати.