Цілодобово
+38 (044) 578-05-01
+38 (067) 509-53-66

Ритуальні товари

У нас ви зможете підібрати повний спектр ритуальних аксесуарів і товарів для організації похорону як вітчизняного, так і імпортного виробництва. Наш каталог ритуальних товарів - це ваш шанс вибрати найвдаліший товар зі списку представленого приладдя. До ваших послуг вибір трун - імпортних, вітчизняних, покривал, траурних вінків, корзин з живих вінків, тапочок і аксесуарів для покійних, живих квітів і з них вінків, ритуального приладдя для кремації, стрічок, надгробних пам'ятників, ритуальних скульптур і інших приналежностей.

Які ритуальні товари необхідні в першу чергу?

При мінімальних фінансових можливостях можна придбати тільки стандартний набір приладдя, зокрема: труну, тапочки і покривало для небіжчика, другорядне значення має хрест або могильний камінь, стрічки, вінки. Якщо ви не впевнені у виборі, то агенти ритуальних послуг допоможуть вам прийняти рішення. Похоронний агент допоможе вам при заявленій сумі грошей вибрати найбільш підходящий набір необхідних предметів для організації похорону.

Якщо ви вирішили не ховати, а замовити кремацію, то агент похоронних послуг допоможе оформити процедуру, вибере потрібну урну для зберігання праху покійного, але в такому випадку, ви також можете замовити фото або стрічки в комплект. Наші ритуальні агенти можуть допомогти вам з вибором потрібного і підходящого за кольором похоронного вінка. Це важливий і досить складний процес, і мало хто знає, яким чином це потрібно робити і що означає, колір, форма і символіка вінка. Ці нюанси пояснить вам співробітник нашого бюро похоронних послуг.

Ритуальний агент знає всі тонкощі і нюанси

Так само часто виникає складність із замовленням і оформленням могильних пам'ятників і надгробків. По-перше, до пам'ятника теж додається свій вінок, а по-друге, сутність меморіалу - увічнити пам'ять покійного. Як правильно поставити хрест, як встановити надгробок, у скільки обійдеться індивідуальне виготовлення пам'ятника? На всі питання вам докладно відповість агент похоронних послуг.

Для правильної організації похорону має значення не тільки підбір ритуального приладдя, а й грамотне і своєчасне його застосування. Яке значення має покривало, для чого потрібні тапочки, чому важливо ставити надгробок в ногах. Якщо ви задієте ритуальних агентів нашого бюро, то всі дані складності обійдуть вас стороною.

Агентство «Ритуал» допоможе Вам навіть в найскладніших ситуаціях

Не багато людей здатні тверезо міркувати і діяти оперативно в складних ситуаціях. Наші похоронні агенти допоможуть вам справитися. Вам навіть не потрібно нічого готувати, купувати і влаштовувати, все буде зроблено рівно до терміну. Просто зателефонуйте нам, вкажіть необхідні замовлення, або зв'яжіться з нашим агентом похоронних послуг. Все буде зафіксовано і влаштовано на місці.

Наше ритуальне бюро пропонує Вашій увазі весь спектр необхідних товарів для реалізації похоронних послуг. Тому не хвилюйтеся, що ви щось упустите. Звернувшись до нас, ви напевно будете спокійні за проведення церемонії. У нас працюють професіонали, здатні швидко і оперативно вирішувати проблеми, формувати доступні за співвідношенням «ціна-якість» замовлення. У нас ви придбаєте найрізноманітніші стрічки, жалобні вінки, фоторамки, замовите фотографію (тривалого зберігання), нанесення малюнка й гравірування на пам'ятнику, замовите катафалк і транспорт, організацію похорону і поминок. Довіртеся професіоналам, ми зуміємо дійсно і ефективно допомогти вам у важкій ситуації.