Цілодобово
+38 (044) 578-05-01
+38 (067) 509-53-66

Організація похорон

Послуги з організації похорону

Пріоритетним напрямком діяльності нашої компанії є якісна організація похорону «під ключ» - від збору документів у відповідних інстанціях, необхідних для проведення похорону до самого похоронного обряду і поминальної трапези. Наша компанія займається організацією похорону різних цінових категорій - від скромних економних обрядів до VIP-похорон, які можуть включати супровід машинами ДАІ. Цінова політика нашого агентства дозволяє нам підтримувати широкий спектр цін, що робить наші послуги доступними більшості верств населення.

Професійна допомога від компанії «Ритуал»

У важкі моменти життя, коли у Вас немає часу, сил і бажання займатися формальностями, наш похоронний агент готовий взяти всі турботи з організації похорону на себе, а все, що від Вас вимагатиметься - зв'язатися з ним і висловити свої побажання та повідомити всі необхідні подробиці.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг, пов'язаний з організацією похорону, включаючи вирішення питань транспортування тіла і близьких покійного, вирішення питань з місцем поховання або кремації, проведення похоронної церемонії відповідно до релігійних традицій, яких померлий дотримувався, проведення поминальної трапези. У разі, якщо Ви викличете нашого агента відразу після виявлення тіла, всі необхідні дзвінки в міліцію, швидку допомогу наш співробітник також візьме на себе.

Довіртеся нам у скрутну хвилину

Наша компанія має в своєму розпорядженні цілодобову довідкову службу, зателефонувавши до якої в будь-який час Ви зможете отримати грамотні і кваліфіковані відповіді на всі запитання. Безкоштовний виїзд нашого агента для оформлення похорону також здійснюється в будь-який час дня і ночі. У разі необхідності ми надаємо медичну та психологічну допомогу. Ви можете покластися на нас і в таких делікатних питаннях, як вирішення бюрократичних питань, пов'язаних із заповітом покійного.

Крім того, наша компанія має власну виробничу і транспортну базу, що значно заощадить Ваш час на пошук і вибір ритуального приладдя та супутніх товарів. Також ми надаємо траурний зал для проведення поминальної церемонії.