Цілодобово
+38 (044) 578-05-01
+38 (067) 509-53-66

Поминальні обіди

Послуги з організації поминальної трапези

У широкий спектр ритуальних послуг, які надає наша компанія, входить організація та проведення поминальної трапези. Ми готові надати зал для проведення поминальної церемонії в будь-який час на будь-який період. Всі тонкощі організації поминок, включаючи вирішення питання з поминальною їжею, Ви можете довірити співробітникам нашої компанії. Для того, щоб уточнити всі Ваші запитання, звертайтеся до співробітників нашої цілодобової довідкової служби.

Традиції на поминках

Поминальна трапеза - це древня традиція, згадки про яку зустрічаються в Старому Завіті, що дозволяє віддати останню данину покійному. Поминки влаштовуються на третій, дев'ятий і сороковий день після похорону. Також їх влаштовують в день народження людини, в день Ангела, в річницю смерті і в інші пам'ятні дати. На поминки третього, дев'ятого та сорокового дня збираються близькі, друзі та родичі померлого, в інші дні збираються тільки родичі.

Крім родичів і близьких померлого, спочатку на поминальну трапезу запрошувалися бідні і незаможні, таким чином, головний сенс поминальної трапези полягав у християнській милостині. Нинішні ж поминки нагадують швидше язичницькі тризни, коли вважалося, що чим пишніше проводити людину в останню путь, тим веселіше йому буде в потойбічному світі.

Наше агентство допоможе з вибором місця для трапези (кафе, ресторан)

Поминальні обіди Київ

Фахівці нашого агентства похоронних послуг готові надати послуги священнослужителя, який проведе поминальний обряд за всіма традиціями. Головне, про що потрібно пам'ятати на поминальній трапезі - вживання спиртного не допускається. На поминки не приносять вінки і ритуальні підношення. Під час посту на поминках слід їсти пісну їжу. Існує звичай ставити перед портретом померлого хліб і стакан, проте жодного відношення до християнства даний звичай не має.

Кожен присутній на поминальній трапезі має право сказати кілька слів в пам'ять про померлого. Після завершення трапези родичі або подружжя покійного висловлюють подяку присутнім, а ті, в свою чергу, особисто висловлюють їм слова співчуття.