Цілодобово
+38 (044) 578-05-01
+38 (067) 509-53-66

Поминки у Києві

 • Організація поминальних обідів у будь-якому районі м. Києва після похорону.
 • Вибір залу для поминок у Києві, обговорення меню поминального обіду з адміністратором кафе.
 • Доставка поминальних обідів у м. Києві. (за бажанням замовника, за вказаною ним адресою).
 • Мінімальна ціна поминального обіду у Києві – 300 грн. з людини.
 • Середня ціна поминок у Києві - 350 грн. з людини.
 • Оптимальна вартість поминок у Києві сьогодні – 400 грн. з людини.
 • У разі смерті людини ціну поминального обіду уточнюйте з адміністратором кафе.

Послуги з організації поминальної трапези в Києві – це комплекс заходів, спрямованих на обговорення, погодження та проведення поминок після смерті людини або в день річниці її смерті. Професійний підхід до проведення поминок після похорону – гарантія того, що все пройде спокійно, якісно та без зайвої метушливості.

Замовити поминальний обід у Києві сьогодні:
(044) 578-05-01
(067) 509-53-66

Наше агентство допоможе з вибором місця для трапези (зали кафе, ресторанів)

Поминальні обіди Київ

Що таке якісний поминальний обід?

Це результат грамотного та відповідального підходу команди співробітників Ритуальної служби, здатних спланувати та організувати всі етапи проведення поминальної трапези: від підбору залу на поминки у будь-якому районі м. Києва, до затвердження поминального меню та проведення якісного поминального обіду на гідному рівні.

Вам не доведеться нічого робити і організовувати - за вас все зроблять майстри, які мають значний досвід у цій сфері послуг.

Поминки у Києві

У цьому процесі беруть участь:

 • Адміністратор кафе на поминки, який контролює та супроводжує весь процес;
 • Обслуговуючий персонал кафе - непомітно, але уважно обслуговує поминки;
 • Кухарі відповідно до вибраного меню, які готують усі страви.

Під час проведення поминок – на що звернути увагу?

Вибір меню поминального обіду – дуже важливий момент підготовки до цього заходу. Слід орієнтуватися на запити сучасних людей, наявність окремих вимог до поминального столу у клієнтів різних віросповідань, а також можливу посаду. Важливим є і фінансовий бік питання, проте у випадку з поминками набагато простіше зорієнтуватися, адже оплата на них фіксована – залежно від кількості осіб, які відвідають кафе для поминок.

Як замовити поминальний обід у будь-якому районі м. Києва?

Ви можете самостійно вибрати підходящий зал та оформити заявку на проведення поминок у Києві, попередньо погодивши всі важливі моменти з адміністратором кафе, а можете довірити це нашим ритуальним агентам, і вони все виконають за вас. Сучасні люди часто практикують другий варіант.

Для тих, хто зіткнувся з великим горем – смертю рідної людини, займатися поминками після похорону, шукати зал на поминки, місце проведення поминального обіду (певний район м. Києва), погоджувати меню чи обговорювати його досить складно. Як і у проведенні похорону – організацію поминок у Києві, слід довіряти професіоналам, які зможу впоратися з ними на гідному рівні.

Поминки у Києві

Важливі етапи організації поминок у Києві

 • Меню поминок – один із найважливіших етапів обговорення. У багатьох кафе та ресторанах, які пропонують проведення поминок, є кілька варіантів меню поминального обіду. Зазвичай, таке меню включає страви, які прийнято готувати на поминки, а також кілька страв – індивідуальних для кожного конкретного кафе. Також можна урізноманітнити стандартне меню поминок - іншими стравами за бажанням клієнта.
 • Вибір залу для поминок здійснюється залежно від кількості людей, які прийдуть на поминки. Зазвичай клієнти знають приблизну кількість людей, які будуть присутні на обіді, тому визначитися з вибором поминального залу не важко, адже є різниця між 10 та 40 місцями. Якщо ж кількість людей дуже велика – прийнято запрошувати найближчих: рідних, близьких, друзів, друзів, співробітників з роботи.
 • Вартість поминок у Києві зазвичай фіксована, від 350 грн./особи. Є варіанти меню, що підбираються з урахуванням кількості страв.

У деяких випадках для клієнтів важливо дотриматися посту – тому зали громадського харчування готові до таких запитів. У таких випадках адміністратор кафе на поминки пропонує пісне меню, яке обов'язково узгоджується із замовником і формується спільно з адміністратором кафе. Ви можете обговорити представлені в ньому страви: забрати непотрібні, додати необхідні. Але переважно клієнти покладають вибір меню на адміністрацію кафе або ритуального агента і просто приходять на поминки, щоб згадати рідну людину.

Поминки у Києві

Ціна поминального обіду сьогодні формується залежно від кількості та особливостей страв у ньому, а також наявності алкогольних напоїв. І стартує вона в Києві від 300 гривень на одну людину, що поминає. Саме тому розраховувати суму, яку вам доведеться витратити на поминки, досить просто. Атмосфера залів кафе, що проводять поминальні обіди, завжди створюється особлива, а персонал передбачає всі важливі етапи проведення поминок, включаючи дотримання звичаїв та правил, які є актуальними для такого роду заходів.

Поминальне кафе: вибір залу та підбір меню

Вибираючи поминальний зал, слід орієнтуватися на наявність приміщення з необхідною кількістю місць, його розташування – близькість до конкретного цвинтаря або місця проведення похорону, наявність місць для паркування автомобілів або близькість до метро; а також інші не менш важливі моменти, які можуть вплинути на загальне враження про поминки та доступність підбору зали.

Досвідчений ритуальний агент відмінно розуміється на пропозиціях сучасних залів для поминок, що пропонують поминальні обіди. Тому його клієнтам достатньо озвучити свої побажання, щоб агент, який займається похороном, зміг підібрати місце проведення поминок у будь-якому районі м. Києва.

Працюючи цілодобово, Ритуальна служба у Києві оперативно підбере зал для поминок у будь-якому районі міста та організує якісний поминальний обід на гідному рівні.

Поминки у Києві - це організація поминальних обідів у всіх районах Києва: Голосіївський, Дарницький, Дніпровський, Деснянський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський.

Провести поминки в Києві можна, попередньо давши завдання нашим співробітникам і тим самим залишити собі дорогоцінний час для гідного прощання з іншою рідною та близькою людиною, що пішла у світ.

Організація поминального обіду в Києві «сьогодні на сьогодні», «сьогодні на завтра», на будь-яку кількість тих, хто поминає, у зручному для Вас місці в будь-якому районі Києва.

Поминки у Києві

В умовах стресу – організація поминок – досить клопітна справа, нелегко зібратися з думками, продумати меню.

Саме тому займатися підготовкою траурної трапези мають виключно професіонали.

Співробітники «Поминки в Києві» врахують усі тонкощі поминального ритуалу і організують гідні поминки по іншій рідній та близькій людині, яка пішла у світ.

Фахівці нашого агентства похоронних послуг готові надати послуги священнослужителя, який проведе поминальний обряд за всіма традиціями. Головне, про що потрібно пам'ятати на поминальній трапезі - вживання спиртного не допускається. На поминки не приносять вінки і ритуальні підношення. Під час посту на поминках слід їсти пісну їжу. Існує звичай ставити перед портретом померлого хліб і стакан, проте жодного відношення до християнства даний звичай не має.

Кожен присутній на поминальній трапезі має право сказати кілька слів в пам'ять про померлого. Після завершення трапези родичі або подружжя покійного висловлюють подяку присутнім, а ті, в свою чергу, особисто висловлюють їм слова співчуття.