Цілодобово
+38 (044) 578-05-01
+38 (067) 509-53-66

Бальзамування тіла на дому у Києві

Процес бальзамування тіла

Після смерті в тілі починають активно проявлятися деструктивні процеси, бальзамування тіла - процедура, яка дозволяє їх сповільнити. З її допомогою вдається зберегти здоровий колір шкірних покривів, запобігти появі неприємного запаху. Проводиться вона на дому або ж в морзі, якщо немає можливості провести поховання тіла покійного в покладений термін. Причини, з яких відкладаються похорон, можуть бути різними. Здійснюється бальзамування на дому в обов'язковому порядку:

  • очікується прибуття здалеку родичів для прощання з покійним;
  • необхідно транспортувати тіло на досить велику відстань;
  • існують певні обставини, що перешкоджають своєчасному захороненню;
  • Ціна бальзамування людини вдома – від 3 тис. грн. (Вартість залежить від ваги покійного, характеру смерті та часу похорону).

Бальзамування покійного в Києві вдома
(044) 578-05-01
(067) 509-53-66

Бальзамування тіла на дому у Києві

Термінове бальзамування, ціна на послуги професіоналів

Невисока ціна на дану послугу поряд з досить швидким проведенням процедури (вона займає звичайно не більше 3 годин), дозволяє вдаватися до неї також і в звичайних випадках. Переваги її очевидні, оскільки спочатку точно невідомо, скільки потрібно часу на підготовку до церемонії. Незворотні зміни же в тілі покійного починаються з перших годин після смерті.

Фахівці рекомендують приймати рішення про збереження тіла якомога раніше; бальзамування, ціна якого є фіксованою, бажано провести в перші 12 годин. Чим раніше воно буде зроблено, тим буде краще схоронність тіла.

Співробітники бюро «Ритуал» готові надати професійну допомогу - фахівець з ритуальної естетики в будь-який час прибуде за вказаною вами адресою. Дізнатися, скільки коштує бальзамування, можна в агентів ритуальної служби, зателефонувавши в офіс по одному з вказаних на сайті телефонів.

Доступна вартість бальзамування в бюро «Ритуал»

Доступна вартість бальзамування в бюро «Ритуал», від 3 тис. грн. - лише одна з переваг, доступних для наших клієнтів. Низькі ціни на траурну атрибутику поєднуються з високим рівнем сервісу. Ми готові вжити заходів, що уповільнюють швидкоплинні деструктивні процеси, безпосередньо вдома, вам не буде потрібно додатково замовляти машину для транспортування покійного в морг.

Бальзамування тіла на дому у Києві

Невисока ціна на надані послуги обумовлена ​​прагненням допомогти людям, що переживають найважчі моменти свого життя. Ми допоможемо не тільки зберегти тіло дорогої вам людини до поховання, а й забезпечимо професійний догляд, що включає накладення макіяжу. Вартість додаткових послуг:

  • доставку труни з тілом на кладовищі;
  • відспівування;
  • організацію поминок;
  • вирішення питань, пов'язаних з документами, можна уточнити у наших агентів.

Не важливо, скільки буде потрібно часу для підготовки до похорону. Хімічно активні препарати, введені в кровоносну систему тіла померлого, дозволять зберегти його гарний вигляд навіть в несприятливих температурних умовах. Похоронне бюро «Ритуал» - це невисока вартість на послуги фахівців, що мають великий досвід роботи в ритуальній сфері, і що використовують сучасні наукові досягнення в практиці бальзамування.

Бальзамування та посмертний макіяж в умовах моргу - це необхідна, дуже важлива послуга при яскраво вираженій зміні зовнішності та зовнішнього вигляду покійного (наприклад, якщо смерть настала внаслідок ДТП), при перевезенні померлого на далекі відстані, при тривалому тижневому прощанні з померлим.

Сьогодні послуга бальзамування у Києві можлива як вдома, так і в будь-якій медичній установі. З нашою ритуальною службою співпрацюють найкращі спеціалісти патолого-косметологи Києва та України. Телефонуйте нам в будь-який час доби, ми надамо посильну допомогу і підтримаємо вас у важку хвилину.