Цілодобово
+38 (044) 578-05-01
+38 (067) 509-53-66

Траурні вінки

Вінки для похорону з живих і штучних квітів

У нашій компанії можна придбати похоронні вінки з живих і штучних квітів в широкому асортименті. Крім вінків, представлених в нашому каталозі, Ви можете замовити композицію в індивідуальному виконанні, яку ми виготовимо з урахуванням всіх Ваших вимог і побажань. При зверненні в нашу компанію Ви можете бути впевнені, що вінок буде виготовлений якісно і швидко. Детально на всі Ваші питання про складання вінка для похорону відповінуть наші фахівці, якщо Ви звернетеся до них по телефону або електронній пошті.

Вартість вінка залежить від його розміру, виду та кількості використовуваних кольорів, а також від складності композиції. Наші флористи знають всі символічні значення квітів і створюють композиції відповідно до ситуації. Найпоширеніша висота траурних вінків на сьогоднішній день - 110, 140 і 180 см. Як доповнення, що додає букету закінчений вигляд, Ви можете замовити траурну стрічку з типовою або будь-яким індивідуальним написом будь-яким шрифтом. Звичайно, напис повинен відповідати моменту. Наші фахівці готові допомогти із складанням тексту для траурної стрічки.

Замовити похоронний вінок в компанії «Ритуал»

Час виготовлення вінка досвідченим флористом становить 50 хвилин. У виготовленні застосовуються спеціальні розчини, завдяки яким композиції зберігають свій первісний вигляд протягом досить тривалого часу. Як правило, при виготовленні композиції допускається поєднання максимум п'яти кольорів: чорного, білого, жовтого, червоного і синього. Кожен з цих квітів несе своє смислове навантаження. В деяких випадках можуть використовуватися й інші кольори, але фахівець повинен виготовити вінок таким чином, щоб вони поєднувалися між собою і при цьому не допускалося неоднозначних трактувань.

Похоронний вінок є відмінним способом віддати останню данину покійному. Вінок повинен бути одночасно гарний і досить стриманий, щоб зайва строкатість не відволікала від прощання з людиною і не створювала відчуття недоречності. Як і квіти, форма вінка також має символічне значення. Кругла форма вінка означає безсмертя, надію на вічне життя, круговорот життя і смерті, овальна форма символізує сльози скорботи, а вінок для похорону, виконаний у формі серця, говорить сам за себе...