Цілодобово
+38 (044) 578-05-01
+38 (067) 509-53-66

Кільця і корзини з квітів

Кошики і кільця з живих і штучних квітів

В асортименті нашої компанії, що надає ритуальні послуги та виробляє ритуальні речі, представлені кільця зі штучних квітів. Найбільш популярними квітами для виготовлення траурних кілець є троянди, лілії, гвоздики. Перші траурні вінки, які покладалися на могили, були саме круглої форми, вінки інших форм з'явилися дещо пізніше.

Кругла форма траурного кільця з квітів означає безсмертя, надію на відродження, нескінченність, вічну пам'ять. Ви можете вибрати кільце з нашого каталогу, представленого на сайті, а також замовити виготовлення кільця по індивідуальних проектах. Телефонуйте в нашу цілодобову довідкову службу, щоб уточнити деталі, що вас цікавлять. Наші співробітники дадуть відповідь на всі питання з приводу наших послуг, асортименту, цін, термінів виготовлення. Вартість вінка залежить від його розмірів, кількості використовуваних кольорів, а також від складності композиції.

У компанії «Ритуал» тільки кращі флористи

Траурна флористика - дуже специфічний рід діяльності, що вимагає від того, хто ним займається, не тільки професіоналізму, смаку і художнього таланту, а й почуття такту і делікатності, а також знання всіх символічних значень кольорів та їх допустимих поєднань.

Всіма цими якостями володіють наші флористи, готові в короткі терміни виконати Ваше замовлення у відповідності з усіма правилами траурної флористики. У дні похорону, як правило, мало часу для того, щоб вибрати і замовити вінок. Наші фахівці готові допомогти Вам визначитися з вибором вінка, відповідного саме для Вашої ситуації.

Похоронний вінок - це гідна символічна данина пам'яті покійному людині. Ритуальні вінки з дуже давніх часів є невід'ємним атрибутом похоронного обряду. Якщо немає можливості приїхати на похорон самому, прийнято відправляти вінок зі спеціальною траурною стрічкою, яка містить поминальний напис. Однак не слід забувати, що будь-яка поминальна атрибутика носить чисто символічний характер, а щоб дійсно гідно вшанувати пам'ять про людину, слід гідно жити далі, як можна довше пам'ятаючи про померлу близьку людину.