Цілодобово
+38 (044) 578-05-01
+38 (067) 509-53-66

Про компанію

Ми спеціалізуємося на наданні населенню якісних ритуальних послуг широкого спектра - від перевезення тіла на збереження до організації похорону, кремації, проведення поминальної трапези, доставки тіла з труною в будь-який регіон чи країну. Всі процедури виконуються відповідно до санітарних норм.

Наша компанія має цілодобову інформаційну довідкову службу, досвідчені й кваліфіковані фахівці якої в будь-який час будуть готові відповісти на всі питання. Виїзд фахівця для оформлення похорону додому можливий у будь-який час доби.

Наша компанія отримала статус Спеціалізованого бюро з питань похоронної справи, тому ми дотримуємося цінової політики, рекомендованої містом. Ми пропонуємо послуги за ціною, яка включає вартість продукції, а також комісійні та накладні витрати. Це забезпечує привабливі для наших замовників ціни на продукцію та послуги при їх високій якості.

Наша компанія володіє власним транспортом та виробничою базою. У нашому автопарку великий вибір Катафального транспорту різного рівня комфорту і різних цінових категорій, від автобусів «ПАЗ» до лімузинів. Наші досвідчені водії доставлять близьких і родичів померлого до місця поховання, в зал для проведення прощальної церемонії, а після - додому. Будь-які вироби ритуального призначення, наприклад, траурні вінки, труни, ритуальна атрибутика і т.д., можуть бути виконані як за типовими проектами, так і відповідно до індивідуальних побажань замовника.

Наша компанія пропонує орендувати ритуальний зал для прощання з покійним у будь-який час і на будь-який період. У тому числі церемонія прощання може бути проведена за участю музикантів. За бажанням замовника похоронний ритуал може здійснюватися відповідно до релігійних традицій, яких дотримувався покійний.