Цілодобово
+38 (044) 578-05-01
+38 (067) 509-53-66

Труни, домовини

Каталог трун від компанії «Ритуал»

В один з найбільш трагічних моментів у житті, коли гіркота від втрати близької людини затуманює свідомість, приділити увагу пошуку і придбанню похоронної атрибутики особливо важко і часто лежить за межею людських можливостей. Однак обов'язок з честю поховати тіло покійного диктує нам необхідність подбати про якісні ритуальні товари і послуги.

Згідно християнським традиціям, труни є одним з основних атрибутів похоронного церемоніалу. У нас ви можете вибрати і купити труну оббиту тканиною, яка буде максимально відповідати вашим побажанням і внутрішньому стану душі. Розміри виробу визначаються згідно зросту покійного, але при цьому важливо враховувати, що тіло людини після смерті витягується - тому, при виборі даного похоронного атрибута до зросту людини (за життя) необхідно додати 15-25 сантиметрів, і ви отримаєте необхідний розмір.

На нашому сайті, в онлайн каталозі, представлена ​​ритуальна атрибутика, яка максимально відповідає сучасним вимогам до виробів такого роду:

  • труни, оббиті тканиною, при цьому кольорову гамму і текстуру матеріалу ви обираєте самостійно;
  • сильно відрізняється за вартістю і презентабельності лаковані труни. Дерев'яний виріб, вкритий лаком, відноситься до преміум класу і дозволяє проводити в останню путь рідну людину з почестями і гідністю;
  • дерев'яні (деревина виключно бездоганної якості) поліровані вироби, що відрізняються за формою: шестигранної, чотиригранної форми і двостулкові.

Для того, щоб похоронний церемоніал пройшов на належному рівні не настільки важливо яку купувати труну, неважливо дешево або дорого вам обійшлася сама церемонія - важливо все правильно організувати і придбати всі атрибути в компанії, яка вже багато років займається похоронними ритуалами.

Чому варто купити труну в компанії «Ритуал»

Наше ритуальне бюро пропонує труни оббиті тканиною, лаковані та інші вироби вітчизняного виробництва, а також вироби поліровані і покриті лаком від провідних зарубіжних виробників (Італія та США). Крім того, що ми пропонуємо труни різних модифікацій, у тому числі і дешеві моделі оббиті тканиною, ми також виготовляємо дані ритуальні атрибути під замовлення, що дозволяє задовольнити запити навіть найвимогливіших замовників в Москві.

У скорботну хвилину компанія «Ритуал» буде з вами поруч, зателефонуйте нам за телефонами: (цілодобово) і ми знімемо з вас турботи, дозволивши вам спокійно проводити в останню путь близьку і рідну вам людину!