Цілодобово
+38 (044) 578-05-01
+38 (067) 509-53-66

Послуги з організації похорону в Києві

Людина, що зіткнулася з необхідністю проведення похорону в Києві, часто може перебувати в розгубленості - куди дзвонити, йти, що робити? В Києві це особливо непросто, оскільки це велике місто, в якому різні інстанції можуть розташовуватися досить далеко одина від одної.

Щоб цього уникнути, пропонуємо звернутися до спеціалістів нашого похоронного агентства, які візьмуть на себе всі турботи по організації похорону, а Вам при цьому достатньо буде лише подзвонити в нашу компанію і повідомити необхідні подробиці.

З чого почати організацію похорону?

Організація похорону в Києві починається зі збору документів. Як правило, потрібні гербовое та медичне свідоцтва про смерть, довідка на одержання допомоги і т.д. Як вже було сказано, інстанції можуть розташовуватися на значній відстані одина від одної, а в такий важкий момент у людини зазвичай немає сил, часу і бажання займатися бюрократичними формальностями. Довірте це нам - і Вам не доведеться ні про що турбуватися.

Будь це кладовище або крематорій, наш ритуальний агент запропонує Вам найбільш підходящий варіант, а також вирішить питання з транспортуванням тіла. Ми маємо в своєму розпорядженні власний автомобільний парк, в якому представлений великий вибір Катафального транспорту як для скромних економних похорон, так і для похорону представницького класу.

Ми візьмемо на себе максимум обов'язків

Єдине, що від Вас буде потрібно у вирішенні цього питання - узгодити час і вид Катафального транспорту. Наші водії перевезуть труну і проводжаючих до місця поховання, а потім в зал для проведення прощальної церемонії. Вартість оренди залежить від виду і класу автомобіля і часу, протягом якого використовуватиметься Катафальний транспорт.

Наші ритуальні агенти проведуть організацію похорону в Києві з урахуванням особливостей релігійних поглядів, яких дотримувався покійний. Також можливе замовлення музикантів. Безкоштовний виїзд нашого агента здійснюється без вихідних в будь-який час дня і ночі.