Цілодобово
+38 (044) 578-05-01
+38 (067) 509-53-66

Вантаж 200 Київ, Україна, Європа

 • Організація доставки вантажу 200 з усіх країн Європи до будь-якого міста України (з оформленням документів за доступними цінами).
 • Вартість відправлення вантажу 200 з країн Європи в Україну мікроавтобусами Мерседес, Фолькцваген, Рено, Опель договірна, залежно від обсягу виконаних робіт ритуальним агентом і визначається індивідуально у кожному випадку смерті та становить - від 1,2 є./км.
 • Повна організація похооооовання в Києві та Київській області після прибуття вантажу 200 з вирішенням усіх проблем, що виникають.
 • Ціна стандартного похорону сьогодні, від 16 тис. грн.

Замовити доставку Вантажу 200 цілодобово!
(044) 578-05-01
(067) 509-53-66

Перевезення мертвих: відправлення вантажу 200, зустріч вантажу 200

Втрата близької та рідної людини – це надзвичайно важке випробування для родичів та близьких людей, а якщо до того ж людина померла далеко від батьківщини, то біль та втрата переживаються подвійно. Це походить від того, що близьким родичам не тільки важко змиритися з втратою дорогої людини, але й необхідно ухвалити рішення про те, як здійснюватиметься перевезення тіла до місця її подальшого поховання.

Так як рішення про транспортування покійного необхідно приймати блискавично, то багато людей схиляються до того, щоб скористатися послугами Ритуальної служби у Києві, фахівці якої підготують необхідну дозвільну та супровідну документацію для того, щоб у максимально короткі терміни було здійснено транспортування вантажу 200.

Під значенням «вантаж 200» – традиційно розуміється надання послуг похоронними службами, зокрема компанією «Ритуал», щодо транспортування тіла у спеціально обладнаному автомобілі, у літаку чи поїзді, безпосередньо з місця його загибелі (з моргу) та до місця його передбачуваного поховання .

Перевезення вантажу 200 Україна

 • Вартість перевезення вантажу 200 по Україні – 16 грн. за 1 км.
 • Ціна перевезення перевезення померлого залежить від виду ритуального транспорту та відстані до місця поховання.
 • Ціна транспортування вантажу 200 по Україні VIP катафалками Мерседес, Крайслер, Лінкольн складає – від 50 грн. / Км.
 • Вартість оренди VIP катафалка по м. Києву та Київській області договірна і складає сьогодні – від 6 тис. грн.
 • Замовлення VIP катафалка на похорон у Києві оформляється щонайменше на три години, ціна - від 3 тис. грн./год.

Перевезення вантажу 200: зустрічі та доставки вантажу 200

Перевезення померлих – клопітна та непроста процедура, у різних державах та містах діють свої правила, і є своя специфіка. Для того щоб здійснити самостійно відправлення тіла покійного, необхідно зібрати пакет документації і здійснити ряд дій. Транспортування покійного вимагає ретельної підготовки, організації та оперативності:

 • якщо людина загинула в іншій державі – необхідно отримати дозвіл у консульстві на перевезення тіла;
 • зібрати супровідні документи та довідки у необхідних інстанціях, у тому числі і з СЕС, кількість яких часто не менша за п'ять;
 • тіло померлого перед відправкою необхідно забальзамувати;
 • вибрати спеціальний герметичний контейнер, зробити його опайку;
 • подбати про катафальний автотранспорт для доставки труни з померлим з моргу на залізничний вокзал або аеропорт;
 • при транспортуванні літаком або поїздом здійснити реєстрацію вантажу, потім здати його до багажного відділення, супроводжувати до місця призначення.

Організація вантажу 200: перевезення мертвих

Однією з переваг цієї процедури є те, що труна з померлим доставляється безпосередньо до місця поховання, що звільняє родичів від необхідності замовляти додаткову машину для транспортування померлого з аеропорту або залізничного вокзалу. До того ж перевезення померлого, згідно з нашими правилами, можуть здійснюватися не тільки з міст Росії, але і з країн СНГ і ближнього зарубіжжя. При цьому згідно із законом на митних постах огляд ритуального транспорту проводиться позачергово, а мита не стягуються. Тіло покійного, при транспортуванні вантажу 200, можуть супроводжувати родичі та близькі люди, яким не потрібно купувати квитки. У кожному автомобілі похоронної служби обов'язково передбачені місця підвищеної комфортабельності для тих, хто супроводжує померлого на батьківщину. Не менш комфортні й катафалки, які обслуговують безпосередньо похоронні процесії (перевезення тіла від моргу, адреси до цвинтаря).

Чому варто звернутися саме до нашої ритуальної агенції

Звернувшись до нашої компанії, ви отримаєте не лише послуги з підготовки всієї дозвільної документації оформленої за всіма правилами, на відправлення тіла покійного (вантаж 200), а й низку інших не менш актуальних послуг. Наші фахівці здійснюють повний супровід усієї процедури. Ми візьмемо всі клопоти, пов'язані з похороном, на себе:

 • оформлення дозвільної, супровідної та іншої документації; перевезення померлих;
 • забезпечимо катафальний автотранспорт;
 • надамо ритуальне приладдя;
 • зробимо організацію поминальної трапези.

Ми сумуємо разом з вами та поділяємо ваш біль. Саме тому якщо у вас трапилося нещастя, померла близька вам людина – зателефонуйте до нашої ритальної служби за телефонами: ми допоможемо вам провести процедуру похорону гідно!