Цілодобово
+38 (044) 578-05-01
+38 (067) 509-53-66

Вантаж 200

Перевезення померлих: відправка вантажу 200, зустріч вантажу 200

Втрата близької і рідної людини - це надзвичайно важке випробування для родичів і близьких людей, а якщо до того ж людина померла далеко від батьківщини, то біль і втрата переживаються подвійно. Це відбувається від того, що близьким родичам не тільки важко змиритися з втратою дорогої людини, але і необхідно прийняти рішення про те, як буде здійснюватися перевезення тіла до місця його подальшого поховання.

Так як рішення про транспортування покійного необхідно приймати блискавично, то багато людей схиляються до того, щоб скористатися послугами ритуальної служби, фахівці якої підготують необхідну дозвільну і супровідну документацію для того щоб в максимально короткі терміни було проведено транспортування вантажу 200.

Під значенням «вантаж 200» - традиційно розуміється надання послуг похоронними службами, зокрема компанією «Ритуал», з транспортування тіла в спеціально обладнаному автомобілі, в літаку або на поїзді, безпосередньо з місця його загибелі (з моргу) і до місця його поховання.

Перевезення вантажу 200: зустрічі і доставки вантажу 200

Перевезення померлих - клопітна і непроста процедура, в різних державах і містах діють свої правила, і присутня своя специфіка. Для того щоб здійснити самостійно відправку тіла покійного, необхідно зібрати цілий пакет документації і здійснити ряд дій. Транспортування покійного вимагає ретельної підготовки, організації та оперативності:

  • якщо людина загинула в іншій державі - необхідно отримати дозвіл в консульстві на перевезення тіла;
  • зібрати супровідні документи і довідки в необхідних інстанціях, в тому числі і з СЕС, кількість яких часто не менше п'яти;
  • тіло покійного перед відправкою необхідно забальзамувати;
  • вибрати герметичний спеціальний контейнер, провести його опайку;
  • подбати про Катафальний автотранспорт для доставки труни з покійним з моргу на залізничний вокзал або в аеропорт;
  • при транспортуванні літаком або поїздом зробити реєстрацію вантажу, потім здати його в багажне відділення, супроводити до місця призначення.

Організація вантажу 200: перевезення мертвих

Одним з переваг даної процедури є те, що труна з померлим доставляється безпосередньо до місця поховання, що звільняє родичів від необхідності замовляти додаткову машину для транспортування померлого з аеропорту або з залізничного вокзалу. До того ж, перевезення померлого, згідно з нашими правилами, може здійснюватися не тільки з міст Росії, але і з країн ближнього зарубіжжя. При цьому за законом на митних постах обшук ритуального транспорту проводитися позачергово, а митні мита не стягуються. Тіло покійного, при транспортуванні вантажу 200, можуть супроводжувати родичі та близькі люди, яким немає необхідності купувати квитки. В кожному автомобілі похоронної служби, обов'язково передбачені місця підвищеної комфортабельності для супроводжуючих покійного на батьківщину. Не менш комфортні і ті катафалки, які обслуговують безпосередньо похоронні процесії (перевезення тіла від моргу, адреси до кладовища).

Чому варто звернутися саме в нашу ритуальну агенцію

Звернувшись в нашу компанію ви отримаєте не тільки послуги з підготовки всієї дозвільної документації оформленої за всіма правилами, на відправку тіла покійного (вантаж 200), але і ряд інших не менш актуальних послуг. Наші співробітники здійснюють повний супровід всієї процедури. Ми візьмемо всі турботи, пов'язані з похоронами, на себе:

  • оформлення дозвільної, супровідної та іншої документації; перевезення померлих;
  • забезпечимо Катафальний автотранспорт;
  • надамо ритуальні речі;
  • зробимо організацію поминальної трапези.

Ми сумуємо разом з вами і розділяємо ваш біль. Саме тому, якщо у вас трапилося нещастя, померла близька вам людина - зателефонуйте в нашу ритуальну службу за телефонами: ми допоможемо вам провести процедуру похорону достойно!