Цілодобово
+38 (044) 578-05-01
+38 (067) 509-53-66

Катафальні перевезення

Ритуальні перевезення - послуги катафалка

Смерть рідної людини - це завжди непереносна скорбота і горе. В різних релігіях ставлення до смерті - було неоднозначне. Але при цьому ритуальні обряди, пов'язані з похоронами, неодмінно проводились знаючими людьми. На сайті компанії «Ритуал» ви зможете:

  • знайти відповіді на багато питань і замовити Катафальні перевезення в Києві;
  • замовити організацію похорону;
  • придбати труну, вінки, стрічки, хрести;
  • взяти в оренду комфортабельний автотранспорт для родичів і людей, що ділять скорботу з вами;
  • замовити будь-які інші послуги, вартість яких, більш ніж демократична.

Транспортування померлих

На жаль, смерть забирає близьких нам людей, незалежно від місця їх знаходження, тому, якщо покійний перебувати далеко від рідних місць, похоронна організація «Ритуал» допоможе вам, і здійснить Катафальні перевезення, іншими словами доставить тіло померлого. Ритуальні перевезення, здійснювані нами, проводяться виключно високопрофесійними фахівцями.

Катафальний транспорт, яким володіє наша компанія, включає в себе як спеціалізований автотранспорт (катафалк Газель і Мерседес), так і пасажирські автомобілі преміум класу, такі як автобуси марки Мерседес, розраховані на 60 і більше пасажирських місць.

Транспортування небіжчика

При необхідності ми надаємо послуги з транспортування небіжчика не тільки по території України, а й в країни близького зарубіжжя. Доставка тіла може здійснюватися як за допомогою катафалки Газель, так і іншим, більш комфортним автотранспортом. Замовлення катафалка необхідно здійснювати тільки після того як будуть улагоджені всі формальності і отримані вся дозвільна документація. Водії, які водять Катафальний транспорт, мають спеціальний допуск, володіють багаторічним досвідом роботи, вміють вирішувати різного роду питання і стануть вашим ненав'язливими помічниками в таку важку хвилину.

Чому вам варто довіритися саме нам

Компанія «Ритуал» надасть широкий спектр послуг, в тому числі замовлення катафалка і оренда комфортабельного автотранспорту для родичів і знайомих, при цьому вартість, гарантовано буде нижчою за ринкову. Ви можете за своїм бажанням обрати відповідний вашим вимогам і побажанням автотранспорт, а в разі необхідності агенти допоможуть вам у вирішенні всіх технічних завдань і проблем.

Якщо вас спіткала гірка втрати, пам'ятайте, є люди, на яких ви завжди зможете покластися навіть у такі хвилини! Телефонуйте нам, і ми неодмінно надамо вам допомогу: ми приймаємо дзвінки цілодобово!

Ритуальні перевезення комфортабельним автобусом FORD F-550.
Комфортабельний автобус, якість і безпека FordF-550 2002 вип., 27 посадочних місць - як катафалк 27 з труною, розкладні сидіння, ремені безпеки, кондиціонер, мікрофон, TV, DVD, CD, USB. Пневмопідвіска.