Цілодобово
+38 (044) 578-05-01
+38 (067) 509-53-66

Катафальні перевезення у Києві

 • Компанія Ритуальні послуги у Києві організує перевезення померлих катафалком.
 • Ціни на послуги похоронного транспорту доступні.
 • Вартість доставки ритуальної атрибутики до моргів м. Києва - 1,5 тис. грн. (труна, вінки, хрест).
 • Вартість заїзду автобуса в кожну точку в межах міста – 500 грн.
 • Додаткова точка заїзду катафалка або 1 година очікування – 500 грн.
 • Перевезення померлого катафалком – морг, цвинтар – 3 тис. грн.
 • Доставка труни з тілом катафалком на кремацію у Київський Крематорій – 2,8 тис. грн.
 • Виїзд ритуального автобуса за місто, ціна – 20 грн. / км.
 • Вартість 1 години очікування катафалка – 500 грн.
 • Замовлення ритуального транспорту – цілодобово та оперативно.

Ритуальні перевезення - послуги катафалка

Смерть рідної людини - це завжди непереносна скорбота і горе. В різних релігіях ставлення до смерті - було неоднозначне. Але при цьому ритуальні обряди, пов'язані з похоронами, неодмінно проводились знаючими людьми. На сайті компанії «Ритуал» ви зможете:

 • знайти відповіді на багато питань і замовити Катафальні перевезення в Києві;
 • замовити організацію похорону;
 • придбати труну, вінки, стрічки, хрести;
 • взяти в оренду комфортабельний автотранспорт для родичів і людей, що ділять скорботу з вами;
 • замовити будь-які інші послуги, вартість яких, більш ніж демократична.

Катафальні перевезення у Києві

Кафалк у Києві сьогодні – це не данина похоронній моді, навпаки!

Оренда катафалка - це зараз доступна ритуальна послуга, яка дозволяє віддати належну данину пам'яті померлого, провести церемонію прощання та похорон у Києві на високому рівні організації та урочистості.

Замовити катафалк у Києві цілодобово!
(044) 578-05-01
(067) 509-53-66

Транспортування померлих

На жаль, смерть забирає близьких нам людей, незалежно від місця їх знаходження, тому, якщо покійний перебувати далеко від рідних місць, похоронна організація «Ритуал» допоможе вам, і здійснить Катафальні перевезення, іншими словами доставить тіло померлого. Транспортування померлих, що здійснюэться нами, проводяться виключно високопрофесійними водіями та ритуальними агентами.

Катафальний транспорт, яким володіє наша компанія, включає в себе як спеціалізований автотранспорт (катафалк Газель і Мерседес), так і пасажирські автомобілі преміум класу, такі як автобуси марки Мерседес, розраховані на 60 і більше пасажирських місць.

Катафальний транспорт "Ритуальні послуги у Києві", представлений на нашому сайті - дуже неповний. У нас велика кількість катафалків та похоронних автобусів у Києві – катафалки Мерседес, Лінкольн, Крайслер, Бьюїк, ритуальний транспорт Мерседес-Спринтер, Форд, Лінкольн

Звернувшись до компанії "Ритуальні послуги в Києві" Ви зможете замовити катафальні перевезення, взяти в оренду ритуальний транспорт, організувати ритуальний автобус за помірною ціною, замовити автобуси та мікроавтобуси для тих, хто проводжає в останній шлях на похорон.

Транспортування небіжчика

При необхідності ми надаємо послуги з транспортування небіжчика не тільки по території України, а й в країни близького зарубіжжя. Доставка тіла може здійснюватися як за допомогою катафалки Газель, так і іншим, більш комфортним автотранспортом. Замовлення катафалка необхідно здійснювати тільки після того як будуть улагоджені всі формальності і отримані вся дозвільна документація. Водії, які водять Катафальний транспорт, мають спеціальний допуск, володіють багаторічним досвідом роботи, вміють вирішувати різного роду питання і стануть вашим ненав'язливими помічниками в таку важку хвилину.

Катафальні перевезення у Києві

Чому вам варто довіритися саме нам

Компанія «Ритуал» надасть широкий спектр послуг, в тому числі замовлення катафалка і оренда комфортабельного автотранспорту для родичів і знайомих, при цьому вартість, гарантовано буде нижчою за ринкову. Ви можете за своїм бажанням обрати відповідний вашим вимогам і побажанням автотранспорт, а в разі необхідності агенти допоможуть вам у вирішенні всіх технічних завдань і проблем.

Якщо вас спіткала гірка втрати, пам'ятайте, є люди, на яких ви завжди зможете покластися навіть у такі хвилини! Телефонуйте нам, і ми неодмінно надамо вам допомогу: ми приймаємо дзвінки цілодобово!

Катафальні перевезення у Києві