Цілодобово
+38 (044) 578-05-01
+38 (067) 509-53-66

Кремація у Києві

 • Організація кремації у Крематорії м. Києва; адреса: вул. Байкова, 16. Контактний тел. +38 (044) 529-34-27.
 • Доставка труни з тілом померлого до Київського Крематорію для проведення кремації з будь-якого міста України.
 • Ціна кремації складає сьогодні – від 4,1 тис. грн.
 • Кремація дітей у Києві.
 • Місце у колумбарії після кремації, вартість – від 7 тис. грн.
 • Ціна місця у стіні колумбарію сьогодні – від 7 тис. грн.
 • Виконуємо поховання урни з прахом після кремації у колумбарії Київського Крематорію за державними цінами.
 • Ритуальна служба, оформляє замовлення на кремацію померлих цілодобово.

Організація кремації у Києві цілодобово!
(044) 578-05-01
(067) 509-53-66

Вибір кремації як основний спосіб прощання з померлою людиною – це усвідомлений крок, до якого останнім часом приходять сучасні люди. Чому це так важливо сьогодні, і в яких ситуаціях кремація є актуальною і незамінною? А в яких бажання кремувати померлого – є, а можливості – ні. Все залежить від місця загибелі людини. Якщо він помер не в Києві, Одесі чи Харкові, то доведеться перевозити його тіло до цих міст для кремації. Сьогодні крематорії є лише у цих містах України. Але якщо обрано кремацію, то доставити труну з тілом з будь-якого куточка нашої і навіть не нашої країни до крематорію Києва, Одеси чи Харкова не складає ніякої праці для Ритуальної служби в Києві.

Так чому така актуальна кремація в Києві?

Сам процес має на увазі повне згоряння тіла померлої людини за допомогою вогню та високої температури. У вогні згоряє все: понівечені тіла, страшні хвороби, вчинки, що леденять душу, милі серцю люди. Нерідко родичі померлого вибирають кремацію для того, щоб унеможливити оформлення могили близької людини на будь-якому з цвинтарів. Це виключає необхідність у догляді за могилою та потреба у її відвідуванні іноді. Як кажуть родичі: померла людина з ними в такому разі завжди – у думках, у серці, у навколишньому світі. Такий спосіб проведення похорону у Києві є екологічно чистим та психологічно обґрунтованим для тих, хто дбає про те, що залишити у спадок своїм нащадкам. Поховання в землі та розростання цвинтарних територій негативно впливає на чистоту ґрунту та ґрунтових вод. Саме це і є причиною, через яку останнім часом віддається перевага кремації.

Кремація у Києві

Що являє собою кремація у Києві?

Кремація у Києві – це процес повного спалювання тіла в умовах високої температури в спеціальній печі. Ми, як фахівці, які займаються проведенням похорону в Києві, можемо відзначити тенденції до збільшення кількості кремацій, що проводяться в останні роки, що говорить про те, що люди стали інакше ставитися до цієї послуги. Вона не порушує канони віросповідання людини, не порушує традиції та звичаї людей із православним віросповіданням. Останнім часом агенти Ритуальної служби ПП Прядко все частіше стикаються з бажанням рідних померлої людини кремувати її, пояснюючи це екологічною чистотою обраного методу.

Організація кремації у кількох етапах:

 • погодження часу проведення,
 • вибору додаткових послуг – відспівування, роботи співочих,
 • проведення процесу прощання із померлим.

Ціна кремації у Києві сьогодні

Вартість кремації у Києві сьогодні – від 4,1 тис. грн. У цю суму входить лише сама кремація та послуги, що надаються безпосередньо Крематорієм у Києві. Доставка тіла з моргу до Крематорію - 2500 грн., оренда транспорту для перевезення людей (заїзд) до будинку - 500 грн., охочих попрощатися з померлим, та послуги бригади, з винесення труни (4 особи, вага покійного до 100 кг.) - 3 тис. грн. оплачуються окремо. Додатково оплачуються труна – від 2, 6 тис. грн., послуги відспівування батюшкою – 800 грн., робота організатора та розпорядника похорону – договірна (від 800 грн.). Сума додаткових послуг – від 12 тис. грн. Отже, загальна вартість кремації у Києві становить – від 16 тис. грн.

Де знаходиться крематорій у Києві?

Розташований крематорій біля Байкового цвинтаря в Києві - по вул. Байкова, 16. Там само знаходиться і колумбарій, де можна поховати урну з прахом. Добиратися до нього можна як на громадському транспорті – маршрутками або діставшись ст.м. «Палац спорту» та йдучи пішки від Володимирського ринку, перетинаючи вулицю Грінченка, так і на особистих автомобілях – на території крематорію у Києві є місце для паркування автомобілів.

Кремація у Києві

Як організувати похорон?

Щоб провести гідний похорон у Києві та не пропустити з уваги важливі моменти, необхідно розпланувати кожен етап проведення процесу. Допомогти з цим може спеціалізоване ритуальне бюро Олександра Прядка, співробітники якого мають солідний досвід у проведенні цих послуг. Як тільки вмирає людина, необхідно зателефонувати до ритуальної служби і вона негайно надішле свого агента до вас або на місце смерті людини. Далі ви можете передати управління процесом у її руки. Займаючись організацією похорону в Києві на постійній основі, він має у своєму розпорядженні необхідні контакти, знає черговість процесів оформлення всіх необхідних документів.

Одним з важливих етапів організації похорону є підбір відповідного транспорту для перевезення труни з тілом і людей, які бажають попрощатися з померлим. Пропонуючи вже понад 20 років ритуальні послуги у Києві та Київській області, наше бюро не лише напрацювало чіткий план виконання кожного процесу, а й сформувало свій власний автопарк транспорту для проведення похорону. Саме тому ми надаємо послуги всього необхідного транспорту, включаючи перевезення померлого до крематорію м. Києва.

Документи необхідні для кремації у Києві

Для того, щоб легко організувати кремацію померлого, необхідно заздалегідь домовитися на дату і час. А також мати на руках документи, необхідні для кремації:

 • Оригінальне свідоцтво про смерть із гербовою печаткою.
 • Оригінальний корінець про причину смерті людини.
 • Паспорт людини, яка займається процесом.

Візьміть до уваги той факт, що урна з прахом видається на руки тільки тій людині, яка замовила послуги кремації. Крематорій на вул. Байкової, 16 видає на руки спеціально оформлений документ, який буде потрібний при отриманні урни з прахом. Дата та час отримання урни з прахом також узгоджується між представниками Київського крематорію та людиною, яка замовила кремацію. Що робити з урною? Ви можете самостійно вирішити подальшу долю урни: замовити місце в колумбарії Київського крематорію, поховати її на могилі близької людини, або розвіяти прах близької людини там, де вважаєте за необхідне.

Кремація у Києві

Додаткові послуги від ритуального бюро ПП Прядко у Києві

Виконуючи роботу з організації та проведення кремації, ми також можемо запропонувати і супутні цьому процесу послуги:

 • поховання урни у Київському колумбарії. Урну ви обираєте та купуєте безпосередньо в колумбарії м. Києва.
 • організація поминального обіду після кремації у Києві. Узгоджується меню, кількість людей та вибір залу та району міста для її проведення.
 • виготовлення та встановлення пам'ятника в колумбарії. Великий вибір пропозицій пам'ятників та плит для колумбарію дозволяє нашим клієнтам вибрати відповідний на їхню думку.

Вибираючи крематорій у Києві для проведення кремації близької людини, можна там же домовитися про поховання урни в колумбарії в Києві. Це не тільки зручно, але й доцільно, тому що в такому разі вам не доведеться підпоховати урну на могилі інших близьких людей. До того ж доступна для громадського та особистого транспорту адреса крематорію у м. Києві – (Байкова, 16) – дозволяє відвідувати крематорій за потребою, не витрачаючи на поїздку довгий час.

Кремація у Києві

Також, наші агенти ритуальної служби допоможуть провести поминальний обід у будь-якому районі м. Києва, забезпечуючи найкращі умови для нього та підбираючи кафе для поминок за критеріями, озвученими близькими померлої людини. Ритуальна служба в Києві має в своєму розпорядженні солідну базу кафе і ресторанів, що пропонують проведення поминальних обідів, у тому числі по сусідству з діючим крематорієм. Якщо ви зіткнулися з горем і вам доведеться організувати і провести похорон – подумайте: чи готові ви звалити на себе ці процеси і самостійно займатися ними. Якщо ні – довірте нашим фахівцям цей процес і ми вас оформимо та проведемо похорон на належному рівні: гідно, професійно та за доступною ціною.